Autokar, bus na wesele – uwaga z wyborem!

Posted · 1 Comment

Organizacja wesela to wcale nie taka prosta sprawa, zwrócić trzeba bowiem uwagę na każdy niemal najdrobniejszy nawet szczegół. Tym razem przyjrzyjmy się wynajmom autokarów weselnych. Transport naszych gości weselnych jest niemal tak ważny jak nasza podróż do kościoła i na salę weselną. Pamiętajmy o tym, że w tej kwestii olbrzymie znaczenie ma również bezpieczeństwo transportu. Dlaczego policja tak często apeluje byśmy sprawdzali autokary, którymi na wakacje podróżują nasze dzieci? Dlatego, że mnóstwo firm w swojej flocie posiada autobusy-wraki, którymi raczej na co dzień ludzi nie transportują.

    Nie chodzi tutaj bynajmniej o wyjątkowy komfort podróży, ale najzwyczajniej w świecie o bezpieczeństwo transportu naszych gości, gdyż wypadku w dniu ślubu raczej nikt nie jest w stanie sobie wyobrazić. Ostatnio miałem okazję obserwować pojazd, który właściwie w każdym miejscu był zardzewiały, w środku fotele były poniszczone – ogólnie nieciekawie to wyglądało. Gdy zapytałem młodych skąd taki złom – odpowiedzieli, że umawiali się z firmą wcześniej nie dokonując przeglądu tego czym goście pojadą. Na etapie dnia ślubu nie było mozliwości zmiany pojazdu i w efekcie takim właśnie złomem goście dojechali na salę weselną!

One Response to "Autokar, bus na wesele – uwaga z wyborem!"
  1. Marcin Rozner pisze:

    Dodatkowa informacja do wpisu:

    Uważam, że to o czym powinni myśleć młodzi przyd wybraniem transportu dla gości weselnych to zdrowy rozsądek. Jeśli ktoś oferuje dowóz autobusem w cenie przejazdu busa, to musi nastawić sie na autokar w stanie rozpadu. Proszę sobie wyobrazić, że można wynająć autobus za 500 złotych, a średnio to około 1000 – 1500 złotych w zależności od liczby kilometrów jakie autokar ma do przejechania. Średnio firmy biorą 3,5 złotego za przejechany kilometr. – Pan Mateusz z Gliwice – pracownik w firmie wynajmującej busy i autokary.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.