Dekorowanie sali weselnej – przykład z Katowic

Posted · 2 komentarze

          W Internecie, na stronach internetowych opasłe bukiety a w rzeczywistości marnej jakości kwiaty sztuczne. Zdumiony jestem poziomem firm dekoratorskich ze Śląska. Jak to jest że część firm na stronie głównej prezentuje naprawdę piękne zdjęcia niby swoich realizacji, a gdy zagłębimy się w galerię wykonanych aranżacji ślubnych czar nagle pryska, niczym bańka mydlana? Okazuje się, że fotografię można po prostu kupić w Internecie i zamieścić na swojej stronie. Później klienci odwiedzający naszą stronę internetową widzą przerysowany obraz naszej firmy.

          Sytuacja o której tutaj piszę wydarzyła się w sezonie jesiennym w okolicach Katowic. Jedna z firm dekorujących śluby i wesela zobowiązała się udekorować przyjęcie pewnej Pary Młodej. Na stronie można było zobaczyć przepiękne bukiety, rodem ze Stanów Zjednoczonych, tymczasem to co zobaczyłem na sali weselnej wyglądało jak wiązanka kwiatków kupionych w kwiaciarni za rogiem na dzień mamy. W większości dominowały zielone lekko przyschnięte dodatki, a kwiaty były w mniejszości w tym bukiecie. W efekcie mieliśmy na Sali weselnej marnej jakości bukieciki. Dobrze! Ja rozumiem, że trzeba się jakoś w Internecie prezentować, ale żeby aż tak przesadzić. Rozumiem, że kwiaty kosztują, ale przecież na jeden bukiet Para Młoda przeznaczyła blisko 300zł!? Licząc nawet 30 kwiatów, bukiet powinien być co najmniej taki jak ze strony internetowej. Dekorację Sali weselnej wykonała jedna z firm z Katowic, ale jak się okazuje temat jest szerszy.

dekoracje_slubne-rybik

        Reasumując – decydując się na firmę dekorującą nasz ślub poprośmy o rzeczywiste realizacje, a nie o marzenia dekoratora ze strony na której każdy za parę groszy może kupić sobie zdjęcie na stronę. Miałem kiedyś okazję współpracować z Panią z Rybnika – pasja, oryginalność oraz bardzo duże możliwości.

2 Responses to "Dekorowanie sali weselnej – przykład z Katowic"
  1. avatar pisze:

    Hahahaha to nie tylko w temacie ślubu i wesela ludzie robią takie wałki. Kupujesz zdjęcie na jednym z portali sprzedających foto i zamieszczasz na swojej stronie jako główne zdjęcie. Ostatnio szukając dentysty widziałem dwa gabinety z tą samą pacjentką, oczywiście uśmiech od ucha do ucha. Ale w przypadku dentystycznych salonów to trudno się dziwić, natomiast jesli ktoś nie potrafi zaprezentować swoich własnych aranżacji na ślubie, to albo jest cieńki albo dopiero zaczyna ityle. Za artykuł daje plusik!

  2. Anonim1000 pisze:

    Jasne ciekaw jestem jak chcesz zrobić na początku działalności szałowe wejście jak kasy nie masz na nic. Uważam, że każdy orze jak może, jeśli ludzie kupuja te zdjęcia to jest to w pełni legalne, zawsze przecież można zrobić coś podobnego na żywo i opublikować jako swoje. To chyba jednyny sposób na rozpoczęcie działalności. Ciekawe jaki Ty masz pomysł na start?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.