Dom Przyjęć w Pszczynie – w internecie

Posted · 1 Comment

     Trudno dziś wyobrazić sobie organizację tego ważnego dnia bez udziału Internetu. Inspiracji związanych z dekorowaniem sali weselnej, wyborem repertuaru muzycznego, czy kolorystyki samochodu ślubnego szukają dziś niemal wszyscy. Tym bardziej zastanawia mnie fakt coraz częściej organizowanych targów ślubnych – przecież tak naprawdę targ ślubny od kilku lat mamy w Internecie, ale to faktycznie temat na inny artykuł. Dziś chciałbym zając się tematem obecności domów przyjęć, sal weselnych, hoteli, restauracji w sieci internetowej.

      Miałem ostatnio okazję rozmawiać z Parą Młodą z Pszczyny, która praktycznie wszystkiego od początku do końca szukała w Internecie. Wybór ofert jest naprawdę duży, praktycznie możemy przebierać w ofertach jak nam się podoba.  Tak jest w przypadku dekoratorów ślubnych, zespołów weselnych, czy fotografów. Tymczasem jakby lekko w tyle pozostaja do dziś miejsca, w których organizujemy swoje przyjęcie weselne. Tutaj pozwolę sobie zacytować Damiana ( Brzydsza połowa Pary Młodej z Pszczyny):

 „W samej Pszczynie i okolicach znajdziemy w Internecie zaledwie kilka restauracji mieszczących się na terenie tego miasta. Wpisując w wyszukiwarkę -Sala weselna Pszczyna- otrzymujemy kilka knajp z terenu Pszczyny, dodatkowo wyświetlają się lokale z Żor, Tychów itp. Itd. Tymczasem mieszkając już 25 lat w tym mieście wiem, że są jeszcze inne ciekawe miejsca , w których można zorganizować przyjęcie weselne. Nam udało się znaleźć miejsce w Łące – niedaleko Pszczyny. Dopiero po slubie dowiedzieliśmy się o miejscach, o których wcześniej nawet nie słyszeliśmy. Skąd taki brak zainteresowania promocją restauracji w Internecie?”

      Z identycznym pytaniem udałem się do kilku lokali w mieście – oakazło się, że wszyscy jednogłośnie odpowiedzieli  – ze względu na ilość uroczystości w sezonie ślubnym i poza nim nie ma czasu na promowanie w internecie, stąd braki. Zaledwie jedna osoba wspomniała, że myśli w najbliższym czasie o zatrudnieniu w tym celu profesjonalnej firmy. Jak widać moi drodzy, i w tym przypadku powodem może być po prostu brak czasu.  

One Response to "Dom Przyjęć w Pszczynie – w internecie"
  1. Poszukując w Pszczynie swojego idealnego miejsca na przyjęcie weselne warto zwrócić uwagę na kilka podstawowych spraw – po pierwsze cena – tutaj wysokość ostateczna kształtuje się na poziomie od 140 zł do nawet 280zł, w zależności od lokalu i poziomu wyposażenia, a także lokalizacji. Trzeba pamiętać także o tym, że część Domów Przyjęć posiada na przykład alkohol, czy tort weselny i ciasta w cenie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.