Dom przyjęć w Żorach – Paszkówka

Posted · 7 komentarzy

Mam nadzieję że będzie to cenna informacja dla osób, które planują swoją uroczystość weselną w Żorach!

Sala weselna, dom przyjęć w Żorach - super miejsce!

Wszystkim tym, którzy poszukują w Żorach wyjątkowego miejsca na wyjątkową uroczystość polecam Paszkówkę!

Miałem ostatnio okazję być w Żorskiej Paszkówce – lokal zrobił na mnie ogromne wrażenie. Właściwie to nie ma się do czego przyczepić, to chyba jeden z niewielu lokali weselnych, który mogę z czystym sumieniem polecić. Wnętrze – super, osobiście zorganizował bym tu każde przyjęcie od wesela po komunię, czy chrzest. Kolorystyka dopracowana do każdego szczegółu, jest jasno, czysto i wyjątkowo uroczyście. Nie jest to jeden z tych lokali, w których dominuje mrok i ciemność, jedzenie oceniam na piętkę z plusem – wszystko pyszne, świeże i nikomu niczego nie brakowało. O jakości świadczą też pozytywne opinie uczestników przyjęcia na którym miałem okazję być! Właściciele to nie nadęte bufony, a ludzie z którymi można naprawdę się dogadać!  Przepięknie! 

KONTAKT DO LOKALU: 

Dom Przyjęć PASZKÓWKA
www.paszkowka-zory.pl
kontakt@paszkowka-zory.pl

7 Responses to "Dom przyjęć w Żorach – Paszkówka"
 1. Anonima pisze:

  Też byłam w Paszkówce, ale jeszcze przed remontem wewnątrz, wtedy nie było tak jak jest dziś, dziś faktycznie to chyba jeden z lepszych lokali w Żorach, co również ważna przy wysokiej jakości obsługi mają jeszcze normalne ceny. Byłam kiedyś w lokalu w Pszczynie, gdzie za osobę zaśpiewali 240 złotych!!! Jak dla mnie to przegięcie, ale podobno nie idą na ilość a na wysokość ceny właśnie.

 2. Gonzales pisze:

  Nie ma w Żorach lepszego miejsca na wesele. Paszkówka – popieram!!! My jesteśmy z Suszca ale to włąśnie tam się bawiliśmy. Wszystko super – jedzenia góra, obejście pierwsza klasa i spoko właściciele!!!

 3. test pisze:

  Nie ma w Żorach lepszego miejsca na wesele. Paszkówka – popieram!!! My jesteśmy z Suszca ale to włąśnie tam się bawiliśmy. Wszystko super – jedzenia góra, obejście pierwsza klasa i spoko właściciele!!!

 4. Wiola pisze:

  Jesteś świeżo upieczoną mężatką, a moje wesele odbyło się w Paszkówce w Żorach 🙂 z czystym sumieniem szczerze polecam to miejsce na impreze. Właściciele życzliwi, mili, chętni żeby pomóc i doradzić, a przy tym wszystkim uśmiechnięci i pogodni. Sala śliczna, czyściutko. Jedzenie….. niebo w gębie 🙂 smacznie, dużo i elegancko, orginalnie podane 🙂 polecam 🙂

 5. Daria pisze:

  Strona www nie działa. Czy Paszkówka jest jeszcze czynna?

 6. Sklep pisze:

  Tkaniny, firany, usługi krawieckie – poszukujesz sprawdzonej firmy na terenie regionu? Zapraszamy na http://sklep.e-bd.pl – tu znajdziesz wszystkie niezbędne materiały, akcesoria krawieckie i wiele więcej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.