Garnitury, marynarki, buty do ślubu – Śląsk

Posted · Add Comment

   Ślub i wesele to ważne wydarzenie w życiu każdego z nas. Myli się ten kto powie, że całą uroczystością na sali weselnej, czy ceremonią w kościele przejmują się tylko kobiety. Dla nas mężczyzn to również dzień, który kosztuje sporo nerwów. Zwykle słyszymy o tym, że przyszła Panna Młoda ma nie lada problem z wyborem odpowiedniej sukienki ślubnej. Tymczasem my mężczyźni również musimy wyglądać w tym dniu nad wyraz wyjątkowo, dlatego właśnie wybór garnituru, smokingu, jest również bardzo ważny.

Oczywiście najlepiej, gdy wspomniane wyżej elementy męskiej garderoby uszyte są na miarę. Dobrze skrojony garnitur to połowa sukcesu jeśli chodzi o męską odzież ślubną. Osobiście długo poszukiwałem na Śląsku firmy, która uszyje dla mnie garnitur do ślubu. Po długich poszukiwaniach w końcu trafiłem do firmy MODEX z Żor. Od początku do końca wszystko co robili wyglądało bardzo profesjonalnie. Pobieranie wymiarów, przymiarki aż w końcu ostateczna wersja mojego ślubnego garnituru. biorąc pod uwagę fakt, że moja uroczystość odbyła się już jakiś czas temu, myślałem, że tej firmy na rynku już po prostu nie ma.

Ostatnio jednak przejeżdżając przez Żory dostrzegłem znane mi logo. Postanowiłem wejść i zobaczyć czy w swojej ofercie mają nadal garnitury weselne. Okazało się, że szyją nie tylko garnitur, mają w ofercie smokingi, czy buty. Dziś uszyjecie u nich także sportowe marynarki, kupicie koszule, czy skarpetki. Generalnie po rozmowie z ekspedientką doszedłem do wniosku iż ich podejście do tematu się nie zmieniło, pomimo tego, że zmieniła się obsługa, nadal jest mega profesjonalnie. Jeśli ktoś z Was poszukuje tego typu firmy – polecam z całego serca MODEX. 

www.modex-zory.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.