Podziękowania dla rodziców – przyjęcie weselne

Posted · 2 komentarze

Każdy z nas lubi być doceniany – w pracy, w domu – pochwały liczą się dla nasz wszystkich, bez wyjątku. Czy na zakończenie uroczystości weselnej powinniśmy podziękować rodzicom za trud włożony w wychowanie nas? A jeśli już decydujemy się na ten ruch, w jaki sposób zrobić to najlepiej?  O czym pamiętać by nie popełnić w tej kwestii gafy?

     Z całą pewnością powinniśmy na początek przemyśleć kwestię tego, w jaki sposób zamierzamy podziękować rodzicom z wszystkie lata wychowania oraz za pomoc w organizacji przyjęcia. Dobrze jest przygotować sobie wcześniej przemowę. Gdy już nadejdzie ta chwila, trzymając w dłoni mikrofon, łatwiej będzie nam sprecyzować kilka, bardzo ważnych dla naszych rodziców słów. Gwarantuję iż jest to bardzo wzniosła chwila dla naszych najbliższych osób, dla taty i mamy zwłaszcza. Być może dla wielu z Was wydaje się to być nieco na pokaz, ale z drugiej strony przecież, jeśli możemy zrobic im w ten sposób przyjemność to dlaczego nie? Oprócz przemówienia, kwiatów bardzo ważny jest także taniec! Oprócz tego coraz częściej praktykowany jest także pokaz slajdów, lub zdjęć rodziców i dzieci – dodatkowy, wzruszający element!

     Krótko mówiąc warto dopracować ten element uroczystości dużo wcześniej, by nie było niemiłych niespodzianek!

2 Responses to "Podziękowania dla rodziców – przyjęcie weselne"
  1. marcin pisze:

    Fajnym pomysłem jest też wręczenie albumów ze zdjęciami od czasu dzieciństwa po wesele. Rodzice coraz częściej zdjęcia przechowują w komputerze, lub telefonie komórkowym. Przecież nie ma nic lepszego jak przeglądanie zdjęć dzieci, wieczorkiem przy kominkuu 😉

  2. GdzieWesele.pl pisze:

    podziękowania dla rodziców powinny mieć miejsce na każdym przyjęciu weselnym – w końcu do dzięki nim Młoda Para znalazla się na takim etapie swojego życia:) Naszą ulubioną formą podziękowania są filmy, coraz częsciej realizowane „w pakiecie” razem z całą pamiętką z wesela realizowaną u kamerzysty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.