Pokrowce na krzesła

Posted · 7 komentarzy

      „Pokrowce na krzesła to dodatkowy atrybut dekoracji sali, czy biesiady weselnej. W dzisiejszych czasach wiele domów weselnych, tych na Śląsku również, posiada na wyposażeniu własne, uszyte na miarę w dopasowanym do wnętrza kolorze pokrowce. Udostępniane w cenie usługi lub za dodatkową opłatą. Jeśli krzesła, w wybranym przez Parę Młodą lokalu, są ładne, schludne i z czystą tapicerką to warto przemyśleć wypożyczanie pokrowców, by zbędnie nie ponosić dodatkowych kosztów, ponieważ średni koszt za jedną sztukę to około 5zł razy np. 100szt wynosi 500zł. Natomiast jeśli lokal nie posiada pokrowców w swojej ofercie a krzesła nie zachęcają lub są z minionej epoki to warto ten koszt ponieść, bo nie ma jak pięknie wybielona sala prostymi lecz jednakowymi krzesłami w okryciu. Najlepiej prezentują się pokrowce w kolorze bieli lub kremu, nadają wtedy odświętny charakter. Na rynku są firmy oferujące pokrowce w wielu kolorach np. w ostatnio tak modnej czerni, beżach czy bordo, które można dopasować do charakteru uroczystości, jednakże na ślubną okazję najlepsze będą te w jasnych tonacjach. Często, by nawiązać do koloru przewodniego wesela stosuje się ozdobne kokardy w tym że kolorze zawiązywane bezpośrednio na oparciu krzesła.”

Pokrowce na krzesła weselne to bardzo ważny element dekoracji, trudno bowiem wyobrazić sobie pięknie udekorowaną salę weselną, bez białych pokrowców na krzesłach.

   Specjalnie, tym razem rozpocząłem cytatem, by wśród moich artykułów czasem pojawiło się także zdanie żeńskiej części naszego Śląskiego społeczeństwa. Trudno jednak się nie zgodzić z wybranymi sformułowaniami. Skoro ma być pięknie to pokrowce również powinny się pojawić 😉 Pokrowce na krzesła na Śląsku możecie wynająć w wielu miejscach – tu propozycja z Rybnika – http://www.sklep.dekorado.pl/produkt/pokrowce-na-krzesla/

7 Responses to "Pokrowce na krzesła"
 1. Piotr pisze:

  Przez przypadek zupełnie trafiłem na Twój wpis dotyczący pokrowców ślubnych. Piszę, bo też miałem prwne doświadczenia z pokrowcami ślubnymi. Wypozyczyliśmy je na nasze wesele od jednej z firm w Żorach. Cena całkiem niska pomyślałem, że to doskonała oferta. Kosz wypozyczenia to zaledwie 5 złotych, niestety to co otrzymaliśmy było na równie niskim poziomie. Plamy, dziury w materiale, wszystko strasznie wygniecione. W efekcie spędziliśmy na sali weselnej w 5 osób dokładnie 3 dni, żeby to wszystko jakoś wyglądało. Jak wspomniałem o tym fakcie Pani z firmy, od której wynajmowaliśmy pokrowce, to mi powiedziała, że nie mam co wymagać od wypożyczanych pokrowców. Że to normalne że są dziury i plamy. Dobrze że moja żona jest w miarę sprytna i udało się zasłonić niedociągnięcia pokrowców. Ogólnie, to dzie wolałbym dołożyć 2-3 złote, ale otrzymać gotowy produkt. Nie liczę tych godzin spędzonych przy żelazku.

 2. Idealnie dopasowane pokrowce na krzesła ślubne to doskonały sposób na poprawę wyglądu sali weselnej. Nawet jeśli krzesła są w miarę nowe warto zastosować pokrowce! Zapraszamy do naszej wypożyczalni pokrowców ślubnych!

 3. Wioletta pisze:

  Zastanawiam się po co ludzie wydają tyle kasy na pokrowce jak przecież to do lokalu należy wygląd sali weselnej. Takie pokrowce na krzesła powinny być elementem wystroju stałego sali. Jeśli piszecie, że wynajem pokrowca kosztuje 5 zeta, to jeśli dobrze kombinuję przy 200 gosciach mam razem tysiaka za same pokrowce. U nas pokrowce już były na krzesłach i nikt nie wymagał tego od nas. Pozdrowiona dla naiwniaków

 4. DEKORADO pisze:

  A naszym zdaniem pokrowce na krzesła weselne to bardzo istotny element dekoracji lokalu – jeśli krzesłą są w ciemnych kolorach, dodatkowo brudne to nic nie poprawi tak ich wyglądu jak wyprasowane białe lub kremowe pokrowce na krzesłą właśnie. Pokrowce moża również wynająć, nie trzeba od razu kupować. http://www.niebawemslub.pl/pokrowce-na-krzesla/

 5. GdzieWesele.pl pisze:

  Ostatnio pokrowce wypierane są przez delikatne dekoracje w formie tasiemek lub żywych kwiatów. Nam takie rozwiązania podobają się dużo bardziej, jednak są możliwe tylko wtedy gdy kanjpa dysponuje „ładnymi” krzesłami. Jeśli wynajęty przez Młodych lokal nie chlubi się ładymi siedzeniami, pokorwce to jedyny ratunek.

 6. Dekorado pisze:

  Pokrowce na krzesła są nieodzownym elementem dekoracji sali weselnej. Trudno bowiem wyobrazić sobie bardzie weselny – ślubny kolor niż biały. Pamiętajmy jednak, że pokrowce pokrowcom nierówne. Aby nasza sala weselna była nad wyraz odświętna a efekt najlepszy dobierajmy pokrowce tak, by było nie tylko biało ale przede wszystkim estetycznie. Do lamusa dziś odchodzą pokrowce wykonane z kreszu, łatwość obsługi może wiązać się z tendetnym wyglądem. Coraz częściej firmy wynajmujące i domy przyjęć idą na taz. łtwiznę i wynajmują pokrowce wykonane ze sztucznego materiału, które się nie brudzą i których nie trzeba prasować. Pamiętajmy, że wesele to jedyny dzień w życiu, w którym przede wszystkim powinniśmy postawić na jakość. Jeśli poszukujecie Państwo pokrowców na krzesła zapraszamy na stronę http://dekorado.pl/pokrowce-na-krzesla/ , doskonale wiemy co znaczy jakość – zapraszamy!

 7. Anita_36 pisze:

  Oczywiście, że jeśli sala ma piękne krzesła to nie trzeba dodatkowo stosować żadnych pokrowców, też jestem tego zdania. Niestety ładne krzesła w lokalu to chyba są tylko nowym. Najczęściej takie krzesła są zaplamione, zszarzałe, wręcz brudne a niejednokrotnie przesiąknięte spalonym olejem, wiadomo że człowiek siada na krześle za pośrednictwem czterech liter więc po kilku latach użytkowania chyba już tylko pokrowiec się nada. Ja miałam wesele w jednym z lokali w Żorach i właścicielka pokrowców nie miała a krzesła … no cóż wiele do życzenia pozostawiały. Zgadzam się też ze wspomnianą wyżej teorią, że najelpiej wygląda sala weselna, gdy krzesła są w odświętnym białym kolorze. Osobiście pokrowce polecam! Anita

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.