Sala weselna – kolorystyka wnętrz

Posted · 1 Comment

Wiem, wiem dawno już nie pisałem i trochę czasu minęło od publikacji ostatniego wpisu. Trochę, odrobinkę tłumaczy mnie pewnie fakt, że rok 2014 był dość obfity jeśli idzie o organizację wszelkiego rodzaju uroczystości – nie tylko w branży ślubów i wesel na Śląsku. Ostatnimi czasy obserwując lokale od wewnątrz zastanawiam się nad kolorystyką ścian i doborem odpowiednich dekoracji – tak by całość grała jak w Szwajcarskim zegarku. Wnioski jakie płyną z moich obserwacji i rozmów z właścicielami tego typu lokali są oczywiste – ciemne miejsca, to nie są idealne wnętrza do organizacji weselnej uroczystości.

     Rozmawiałem kiedyś z właścicielką jednego z lokali w Żorach – tuz przy Alei Zjednoczonej Europy – tam właśnie panuje kolorystyka ciemna, bordowa i ogólnie mało weselna. Jakież było moje zaskoczenie, gdy dowiedziałem się o mniejszej ilości chętnych Par Młodych, które chciałyby zorganizować wesele w 2014 roku. Dla porównania niech będzie przykładem lokal mieszczący się na trasie Żory-Wodzisław, czy Żory-Pszczyna – tutaj ilość chętnych drastycznie wzrosła. Nie trzeba być bowiem specjalistą z branży by wiedzieć, że kolorem ślubnym i weselnym nie jest brąz, czy bordo. Podczas wesela raczej dominują jasne kolory, ewentualnie ecru.  Kolejny przykład to lokal z Sosnowca – tutaj właścicielka wręcz zmieniła barwy ścian i dekoracji – jak się dowiedziałem – od momentu wprowadzenia tych jasnych o mniej więcej 40-50 procent zwiększyła się liczba chętnych organizujących tutaj swoje wesele.

Krótko mówiąc – chcesz mieć klientów – postaw na jasne kolory wewnątrz!

   

One Response to "Sala weselna – kolorystyka wnętrz"
  1. Naldo pisze:

    Choć minęło już trochę czasu od ich ślubu chciałem zaprezentować zdjęcia z plreenu Mileny i Pawła. Makijaż Mileny do tej sesji przygotowała moja ulubiona wizażystka Agnieszka Karkos, z ktf3rą miałem przyjemność wielokrotnie pracować przy sesjacha0nie tylko ślubnych. Wybraliśmy się razem na spacer po centrum Warszawy, ktf3rego efekty możecie obejrzeć poniżej. Pozdrawiam Milenę i Pawła i cieszę się bardzo że zaufali mi powierzając uwiecznienie swojej uroczystości ślubnej. Reportaż z tego pięknego ślubu możecie obejrzeć tu: Ślub Mileny i Pawła

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.