Sala weselna w Rybniku – obraz nędzy i rozpaczy

Posted · 2 komentarze

    Kolejne odwiedziny służbowe i kolejna porażka. Tym razem z wizytą byłem w jednej z restauracji w Rybniku. Powiem szczerze – takiego dziadostwa świat dawno nie widział. Myślałem, że czasy tego typu  knajp dawno odeszły w niepamięć. Co ciekawe w swoich wnioskach byliśmy zgodni wszyscy, a było nas troje. Co tak mocno nas zbulwersowało?

 Tych punktów zapalnych w tej kwestii było kilka:

 1. Po pierwsze i chyba najistotniejsze – zapach dochodzący do klientów z kuchni. Mam wrażenie, że 70 procent lokali nadal zapomina o tym, że zapach spalonego oleju nie wpływa pozytywnie na opinie o danym miejscu. Co gorsza, po opuszczeniu lokalu, a byliśmy tam łącznie może z 15 minut, wychodzimy ze smrodem przepalonego oleju w kurtkach, spodniach, koszulkach – całej odzieży. Czy to wymarzony zapach każdej pary młodej? Czy nie można zadbać o to by na terenie sali pachniało świeżością?

2. Po drugie – jak można pomalować lokal na mandarynkowy, pomarańczowy oczoje…. nie powiem więcej, kolor!? Absolutnie do niczego to wszystko nie pasowało, jakieś obrazy przedstawiające stodołę i chłopa, do tego zakurzone lalki siedzące na parapetach!!??!

3. Po trzecie – Sztuczne, brudne kwiaty w kompozycjach przy wejściu do lokalu. Ja rozumiem oszczędności i fakt iż mało kogo dziś stać na bukiet świeżych, ale czy naprawdę nie można raz do roku wymienić tych sztucznych na nowe?

        Generalnie po raz kolejny dochodzę do wniosku, że tak naprawdę na niewielką ilość klientów składa się głównie niedbałość i lenistwo właścicieli lokalu. Uważajcie na takie restauracje, domy weselne, przecież na przyjęciu weselnym nie może nam śmierdzieć spalonym olejem!!

2 Responses to "Sala weselna w Rybniku – obraz nędzy i rozpaczy"
  1. Michalina napisał(a):

    Przykłądowe sale weselne, opinie i komentarze na temat restauracji i domów przyjęć w Rybniku i okolicach znajdziecie również na innych stronach. Osobiśce polecam http://www.slubny-poradnik.pl/sala-weselna-rybnik/ Dużo podpowiedzi i skomentowanych lokali weselnych!

  2. Marcin napisał(a):

    Dla poszukujących informacji o mieście Rybnik zapraszamy na http://www.otorybnik.pl . Informacje o mieście, polecane firmy z terenu rybnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.