Sala weselna w Rybniku – Para Młoda z Katowic

Posted · Add Comment

       Na pierwszy rzut oka i ucha powinno się pojawić pytanie po co? Tymczasem okazuje się, że nawet jeśli młodzi są z Katowic i Mysłowic bez problemu są w stanie zorganizować przyjęcie weselne w Rybniku. Jeśli kościół i uroczystość ślubna jest w Katowicach, lub co gorsza w Mysłowicach, to mamy do pokonania prawie 65 kilometrów w jedną stronę. Daleko? To proszę sobie wyobrazić, że Para Młoda chce zorganizować dwu dniowe przyjęcie, jednakże w owym lokalu w Rybniku jest możliwość rezerwacji tylko jednego dnia. Dlatego drugi dzień zostanie przeniesiony do innego miejsca!!??!!

        Nie od dziś wiadomo, że ślub i wesele to czas kiedy liczy się spełnianie marzeń, w żadnym przypadku nie należy stawiać na szczycie organizacyjnego planowania pieniędzy. To czas gdy pieniądze schodzą na dalszy plan. Trudno sądzić inaczej skoro lekko licząc na sam transport gości weselnych trzeba będzie zarezerwować nawet 4 tysiące złotych, cała reszta jest znacznie wyższa. Powód takiego podejścia? Brak sali weselnej w Katowicach spełniającej wymogi Pary Młode. A jeśli już coś się znalazło to nie było wolnego terminu. Proszę wziąć pod uwagę, że był pomysł na organizację wesela w Ustroniu lub Wiśle! Okazuje się moi drodzy, że to wcale nie taki ewenement, rozmawiając z przedstawicielami firm z branży ślubnej można z łatwością natknąć się na takie rozwiązania.

sala_weselna-katowice copy

       Reasumując – nadal są takie osoby na Śląsku, które dla piękna uroczystości i wymarzonego schematu, są w stanie wydać na przyjęcie weselne całkiem sporo. „Wcale nam to nie przeszkadza” twierdzą przedstawiciele firm ślubnych i trudno się dziwić 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.