Sala weselna w Rybniku

Posted · 4 komentarze

Z roku na rok obserwuję wzrost liczby lokali weselnych w Rybniku. Mam jednocześnie świadomość iż sytuacja ta ma miejsce nie tylko w samym Rybniku, podobnie jest z całą pewnością w Gliwicach czy Raciborzu. Skąd taka popularność? Czy faktycznie jest aż tak duże zapotrzebowanie? A może to jest tak, że mamy dużo domów przyjęć, a tylko część organizuje przyjęcia na wysokim poziomie?

      Byłem kiedyś na przyjęciu weselnym w jednym z takich lokali w Rybniku. Co prawda wystrój, dekoracje, obsługa nie powalały, ale okazało się że to jedyny lokal w którym można zarezerwować salę weselną na kilka miesięcy przed ślubem, a że koledze się wpadło, nie było innego wyjścia. Podczas przyjęcia weselnego okazało się, że potrawy nie są najlepsze, w dodatku przez niewielka ilość kelnerów podawane są „na zimno”. Na szczęście całą imprezę uratowała wyjątkowa atmosfera przyjęcia, którą przygotowali goście weselni. Wszyscy bawili się wyśmienicie pomimo tego iż goście nie byli tylko z samego Rybnika, ale także z Gliwic czy Raciborza i Katowic. Czy faktycznie jest aż takie obłożenie w lokalach weselnych na Śląsku?  

4 Responses to "Sala weselna w Rybniku"
 1. Iwona pisze:

  Nie polecam Sali weselnej w Szczerbicach – FINEZJA. Dobrze Wam radzę przeczytajcie umowę zanim ją podpiszecie. Za to polecam Salę Weselną Artor w Rydułtowach – super lokal na wesele!

 2. Marcin pisze:

  Witaj Iwona, mam do Ciebie gorąca prośbę, wiem, że niełatwo niektórym osobom przychodzi przelewanie obraźliwych komentarzy na forach internetowych, część z nas ma obawy przed złamaniem prawa, ale jeśli możesz szerzej opisać skąd taka Twoja niechęć do wskazanego w poście lokalu weselnego w Rybniku. Jeśli nie tutaj na forum to może chociaż na maila?

  marcin@blog-slubny.pl

  Mam nadzieję, że uda mi się w jakiś sposób przestrzec inne osoby przed danym lokalem. Bo przecież głównie o to tutaj chodzi żeby wytypować te miejsca w Rybniku, w których naprawdę warto zorganizować przyjęcie weselne. Z góry wielkie dzięki!

 3. Iwona pisze:

  Ja napiszę inaczej, miałam wesele w Finezji. Bardzo miły właściciel, z wszystkim szło się dogadać, umowa bardzo prosta i przejrzysta, także bez obaw. Wesele – nasze wymarzone, wszystko jak zaplanowaliśmy, jedzonko super, obsługa idelana, lokal czysty i zdbany. Także moja imienniczko – bardzo się mylisz lub jesteś właścicielem domu weselnego Artor. Pozdrawiam wszystkich i polecam Finezję w Szczerbicach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.