Sala weselna w samym centrum Gliwic

Posted · 6 komentarzy

Miałem okazję ostatnio uczestniczyć w uroczystości weselnej w jednym z lokali, który umiejscowiony jest w samym centrum miasta Gliwice. Sala weselna mieściła się na piętrze i droga prowadziła tam schodami lub windą. Na początku byłem mocno zdziwiony zaistniałą sytuacją, wszystko natomiast szybko się wyjaśniło gdy okazało się, że w tym miejscu znajduje się również hotel. Właściwie to do teraz się zastanawiam, czy to było Hotel z salą weselną, czy Sala weselna z hotelem?

Dziś każdy stara się tak rozszerzyć swoja działalność gospodarczą by przynosiła jak największe zyski, nie dziwi mnie zatem fakt takiego podejścia właścicieli lokalu z centrum Gliwic. Chodzi przecież o dywersyfikację źródeł dochodu – na wypłaty dla pracowników, na opłaty trzeba przecież zarobić! Tym bardziej lokal zachęca, że wnętrza są naprawdę przepięknie ozdobione i nowocześnie urządzone. Dodatkowo nie mamy problemu z noclegiem dla naszych gości, a plener zdjęciowy na gliwickiej starówce mamy jak na tacy! Właściwie można się przyczepić tylko do jednej sprawy – czy nie lepiej zorganizować wesela na obrzeżach miasta? Z dala od zgiełku centrum? Jeśli faktycznie wszystko w środku jest idealnie urządzone, obsługa kelnerska i kuchnia daje radę i cena nie jest kosmiczna to chyba warto? Jakie jest Wasze zdanie w tym temacie? A może macie inne podobne przykłady, gdy lokal weselny znajduje się w samym centrum miasta?

6 Responses to "Sala weselna w samym centrum Gliwic"
 1. Magda pisze:

  Mam pytanie: gdzie dokładnie znajduje się ta sala?

 2. Marcin pisze:

  Niemal identyczna sytuacja jest w Rybniku. Lokal nazywa się Pasja i na codzień jest tam też winiarnia. Sala weselna w tym przypadku znajduje się tuż obok Focusa – dużego centrum handlowego. Niby położenie nieciekawe, ale z drugiej strony w trakcie wesela goście moga przechadzać się uliczkami miasta a od niedawna także nowym deptakiem w Rybniku. Lokal posiada własny duzy parking – jeśli kuchnia jest dobra, obsługa wzorowa to moim zdaniem takie miejsce też może mieć swój urok jeśli idzie o organizację przyjęć weselnych. Oprócz perfekcyjnych wnętrz mamy przecież też ciekawe obejście 😉 Podpisuję się !

 3. Naszym skromnym zdaniem nie lokalizacja miejsca ma znaczenie, a podejscie właścicieli lokalu do organizacji uroczystości ślubnej, czy weselnej. Są osoby, które nie przykładają się do organizacji uroczystości weselnej, w efekcie sala wygląda tak, jak wygląda. Inna sprawa, że dla części osób nie ma to większego znaczenia czy na stołach są świeże pachnące kwiaty, czy sztuczne produkty!

  http://www.slubny-poradnik.pl/sala-weselna-gliwice/

  Tu znajdziecie przepiękne sale weselne w Gliwicach.

 4. marcin pisze:

  Do MAGDA – sala weselna mieści się przy Sutdziennej w Glwicach. Mam nadzieję że nie będzie to reklama jak napiszę, że to Hotel, restauracja Silvia.

 5. Mirek pisze:

  Widać że wpakowali tam kupę siana. Byłem na weselu u kumpla – nie wiem czy są podobne miejsca w centrum, ale Silivia daje radę.

 6. Interteam pisze:

  Profesjonalne środki czystości w Gliwicach – zobacz nasze produkty, wybierz środki chemii gospodarczej, akcesoria do sprzątania, maszyny i wiele innych produktów. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.