Sala weselna w Wodzisławiu Śląskim

Posted · Add Comment

Kolejna służbowa wycieczka i kolejny temat, który warto poruszyć. Tym razem odwiedziłem Wodzisław Śląski i tym razem celem była uroczystość weselna w jednym z lokali weselnych. Jakież było moje zdziwienie, gdy usłyszałem narzekanie managera restauracji, w której miało się odbywać wesele. Pary Młode na punkcie wesela zachowują się tak, jakby postradali rozum – powiedział mi na początku rozmowy Pan. Powodów takiego żalu było co najmniej kilka, jeśli nie kilkanaście.

Zarzewiem ognia podczas rozmowy była dekoracja wnętrza:

„ wpada mi tutaj Panna Młoda i zaczyna wymyślać – a to dekoracja ze sztucznych kwiatów do wyrzucenia, obrazy ze ściany muszą zniknąć, bo rzekomo nie pasują do wymarzonego wystroju. Gdy obrazy już usunęliśmy okazało się że skurzona obwiednia po obrazach została – najpierw prośba była o wymalowanie na nowo Sali weselnej, później to Pani dekorator miała docelowo te miejsca przysłonić jakimś materiałem, skończyło się na niczym, podobnie było w kwestii ustawienia stołów weselnych. Pani chciała okrągłe, a lokal takimi po prostu nie dysponuje. Co ciekawe wszystkie te pomysły spotkały się z oburzeniem kiedy powiedziałem ile to wszystko może kosztować – wtedy Pani jakby zaczęła się wycofywać ;-)”

http://www.slubny-poradnik.pl/sala-weselna-wodzislaw-slaski/

Tak się zastanawiam moi drodzy – czy aby na pewno powód do wyśmiewania leżał po stronie Panny Młodej – z rozmowy z nią jasno wynikało, że właściciel lokalu oprócz wyciągania pieniędzy z tego miejsca, powinien także od czasu do czasu zainwestować i na przykład pomalować lokal. Byś może prawda leży gdzies po środku 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.