Ślub w plenerze – zadaszenie, namiot

Posted · 4 komentarze

Śluby i wesela w plenerze cieszą się w Polsce coraz większym zainteresowaniem, powodu takiej sytuacji na pewno trzeba szukać w podejściu młodych do organizacji ślubu, modzie na zachodnie śluby, ale także w zmianie przepisów dotyczących ślubów plenerowych w Polsce. Coraz częściej w upalne dni taka uroczystość jest krytykowana przez gości. Jest po prostu zbyt gorąco. Tymczasem nomen omen, jak grzyby po deszczu powstają firmy zajmujące się wynajmem zadaszeń na wszelkiego rodzaju uroczystości ślubne, urodzinowe, ale także firmowe.

       Śląski rynek oferuje wynajem różnego rodzaju zadaszeń, czy namiotów bankietowych. Wszelkiego rodzaju koszty takiego wynajmu bardzo często podawane są jako dobowe, jednakże istnieje również możliwość uzgodnienia z wynajmującym dowozu i montażu na miejscu – wielokrotnie odbywa się to na dzień przed imprezą. Poszukując takich namiotów natrafiłem na ofertę jednej z firm z Gliwic – koszt wynajmu namiotu w rozmiarze 4/3,5 metra to około 200 złotych – podana cena dotyczy nie tylko samego wynajmu, ale także usługi rozłożenia i dowozu na miejsce! Rezerwując termin trzeba pamiętać także o sytuacji, gdy zamiast pełni słońca, w dniu naszej uroczystości będzie padać deszcz – zadaszenie również będzie niezastąpione. Generalnie czy słońce czy deszcz organizując ślub plenerowy warto sprawę wynajmu takiego zadaszenia przemyśleć!

4 Responses to "Ślub w plenerze – zadaszenie, namiot"
 1. Gosia pisze:

  Spotykam się z coraz większym zastosowaniem namiotów i zadaszeń na weselach, i jest to całkiem trafne rozwiązanie. Mniejszy koszt niż za sale, a na otwartym terenie przy dobrej pogodzie ma to fajny efekt. Oczywiście kwestia otoczenia, która także odgrywa ważną rolę. Do tego warto dodać ślub w tym miejscu

 2. Beskidzki Raj pisze:

  Wesele w plenerze absolutnie nie może się obejść bez zadaszeń, czy namiotów, bo przecież nie można przewidzieć jaka będzie pogoda. Dobrze przynajmniej, że są takie firmy, które wypożyczają takie zadaszenia.

 3. Wiki pisze:

  Ślub w plenerze to fantastyczna sprawa – byłam u koleżanki i nawet pogodę zamówili. A tak na poważnie namiot jest fajny nie tylko gdy pada deszcz, jak ja byłam to było bardzo gorąco i każdy z gości tylko szukał cienia. Polecam!

 4. Laurelle pisze:

  Jeśli ‚zamówimy’ odpowiednią pogodę to plener zawsze jest najlepszym rozwiązaniem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.