Sztuczne kwiaty do dekoracji samochodu

Posted · 3 komentarze

Dekorowanie uroczystości weselnych z roku na rok zmienia się, podobnie jak zmienia się podejście Par Młodych do tematu uroczystości weselnej. Na wszelkiego rodzaju aukcjach coraz większą popularnością cieszą się sztuczne kwiaty do dekoracji samochodu weselnego. Z jednej strony mamy plastikowe, cmentarne kwiaty wyrobowe, a z drugiej znacznie droższe kwiaty niemal takie same jak świeże. Aby jednak kompozycja dekorująca nasz pojazd, przetrwała cały dzień w czasem bardzo wysokiej temperaturze, sprawę sztucznych kwiatów można przemyśleć.

SONY DSC

Miałem ostatnio okazje przeglądać takie kwiaty w jednej z hurtowni na Śląsku – konkretnie w Katowicach  i powiem Wam, że jakość tego typu wyrobów, jest nieporównywalna z tym co było jeszcze kilka kilkanaście lat temu. Z tego ci się zorientowałem to większość tych produktów nadal importowanych jest do naszego kraju z Chin, jednakże sposób produkcji uległ diametralnej poprawie. Nie ma już mowy o plastikowych płatkach róży, czy kropelkach rosy z kleju na gorąco. Oglądałem zarówno lilie, róże, jak i hortensje – jakość wręcz wzorowa. Nie dziwię się zatem, że tego typu produkty cieszą się niesłabnącą popularnością w sklepach internetowych i na wszelkiego rodzaju aukcjach w Internecie! Biorąc pod uwagę że zrywy kwiatek musi wytrzymać całodzienną uroczystość w lipcowym skwarze, na rozgrzanej masce samochodu – zdecydowanie stawiam na wysokiej jakości kompozycje z kwiatów sztucznych! W przypadku wiązanki ślubnej, czy kwiatów na stole weselnym sprawa wygląda z goła inaczej – tutaj moim zdaniem powinny być tylko świeże kwiatki!

3 Responses to "Sztuczne kwiaty do dekoracji samochodu"
  1. Monika pisze:

    Kwiaty na karoserii samochodu faktycznie mogą latem nie wytrzymać upału i ciepła z silnika – w końcu w lipcu czy sierpniu wielokrotnie na dworze mamy na termometrach powyżej 30 stopni celsjusza. Dlaczego zatem nie wykorzystać dobrej jakości kwiatów sztucznych?!

  2. aga1987 pisze:

    Zdecydowanie sie nie zgadzam! Ślub i wesele jest raz do roku nie ma co oszczędzać na plastikowe kwiatki. Co z tego że kwiaty uschną, przecież w tym jednym, jedynym dniu nie ma to znaczenia.

  3. Aneta pisze:

    Kokardy do dekoracji samochodu coraz częściej pojawiają się podczas ślubów. Widziałam ostatnio dwa smarty czarny i biały z czego jeden miał cylinder na dachu a drugi białą kokardę. Oczywiście idea była taka, że on jedzie samochodem z cylindrem (autko w kolorze czarnym) a ona jedzie samochodem białym (biała kokarda). Całość wyglądała bardzo estetycznie ale wydaje mi się to lekką przesadą. Natomiast w kwestii kokard dekoracyjnych na samochód polecam również te, które mogą byś stosowane w przypadku prezentu w postaci auta, które chcemy komuś podarować. Kokardy na samochód to doskonały sposób na zapakowanie prezentu w postaci samochodu. Jeszcze kilka lat temu miałam z tym niezły problem i mocno musiałam się nakombinować by jakoś ta moja kokarda wyglądała a tu proszę są firmy, które się tym zajmują.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.