Wesele bez alkoholu – czy to możliwe?

Posted · Add Comment

„Mój przyszły maż twierdzi, że nie ma wesela bez alkoholu, a ja byłam na takim weselu i było całkiem fajnie”

 Oto słowa mojej znajomej, która nie może się nadziwić, że ludzie mogą bawić się tylko w towarzystwie napojów wysokoprocentowych podczas uroczystości weselnej. Tymczasem są i osoby, które jednoznacznie twierdzą, że zabawa zaczyna się dopiero wtedy, gdy goście są już lekko wstawieni, wtedy łatwiej się integrować. Zapewne prawda leży gdzieś po środku. Wyobraźcie sobie, ze goście weselni tak dobrze się bawią w towarzystwie wódki, że podczas tańców podpala ktoś zapalniczką girlandę balonów na suficie!

wesele_bez_alkoholu

Spadające gorące krople SA naprawdę w tym przypadku niebezpieczne dla gości, sporo na tej hucznej imprezie stracą także młodzi, ponieważ ktoś będzie musiał zapłacić za zniszczenia. Faktycznie jest tak, że część ludzi ujawnia swoje prawdziwe JA dopiero gdy wypiją większą ilość alkoholu, wtedy zaczynają się dopiero bawić na maxa. Czy jednak nie powinni znać granic, czy rodzina i inni goście weselni nie powinni za niego powiedzieć dość?

 Jakie jest Wasze zdanie w tym temacie? Czy wesele bez alkoholu to nie wesele?

Zobacz także:
– Podczas weselnego przyjęcia mogą zdarzyć się różne dziwne, nieprzewidziane sytuacje. Czy ktoś z Was myślał o tym co się stanie jeśli podczas wesela zabraknie prądu. Zespół weselny z Gliwic nie miał wyjścia – bez prądu nie ma muzyki na weselu? Jest na to sposób – zobacz na co zwrócić uwagę podczas podpisywania umowy weselnej z zespołem. – Poszukiwania sali weselnej trzeba rozpocząć na kilka miesięcy, a nawet lat przed ślubem. Większość par młodych doskonale to wie. Sala weselna w Rybniku – znalezienie tej właściwej, to wbrew pozorom wcale nie taka prosta sprawa.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.