Wrześniowe śluby i wesela – auto ślubne

Posted · 2 komentarze

    Podczas mijającego weekendu miałem okazję obserwować prawdziwy wysyp samochodów ślubnych. Nie wiem czy to tylko ja mam takie wrażenie, ale jadąc do pracy w sobotę widziałem chyba z 10 samochodów weselnych. Z jednej strony zapewne obecność literki R w nazwie miesiąca, a z drugiej zapewne oszczędności wynikające z organizacji ślubu poza sezonem iście letnim.

       Wniosek jaki udało mi się wyciągnąć w kwestii owych pojazdów ślubnych jest prosty. Coraz częściej wśród dekoracji ślubnych samochodu zaczyna dominować minimalizm. Pamiętam jak kiedyś na ślub podjechała para młoda starym mercedesem, który miał cylinder i koronę na masce. A czy ktoś za Was pamięta jeszcze lalki, które mocowało się do maski samochodu? Dziś wystarczy kilka kwiatków i samochód jest już wyróżniony z tłumu. Generalnie chyba jestem za takimi pomysłami. Samochody ślubne widziałem w Knurowie, Zabrzu, Rudzie Śląskiej i Gliwicach.

2 Responses to "Wrześniowe śluby i wesela – auto ślubne"
  1. Kamil89 pisze:

    Trudno znaleźć idealny samochód w gąszczu ofert firm ślubnych. Dla poszukujących samochodu ślubnego prezentujemy stronę internetową, na której znajduje się mnóstwo ofert firm ze Śląska:
    http://www.samochod.slubny-poradnik.pl
    Znajdź z nami samochód ślubny.

  2. AreQ pisze:

    My na wesele po prostu ubraliśmy swój samochód, ten który używamy na codzień nie było retro szaleństwa. W zamian dołożyliśmy 1000 zł do wycieczki po ślubnej. Wart!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.