Wstążkowa dekoracja samochodu ślubnego

Posted · 2 komentarze

Jakiś czas temu miałem okazję prezentować artykuł dotyczący zakupu dekoracji ślubnej samochodu, tymczasem okazuje się, że są jeszcze inne sposoby na całkiem fajną dekorację samochodu weselnego. Przejeżdżając ostatnio z Rybnika do Katowic miałem okazję zaobserwować samochód ślubny z parą młodą w środku. Był to chyba Rolls Royce, w kolorze białym. Udekorowany był jedynie wstążką, białą. Przytwierdzona była do maski samochodu i przechodziła dalej poprzez okna do wnętrza pojazdu. Wyglądało to całkiem fajnie i nad wyraz delikatnie i z klasą. Ze swojej strony polecam sposób.

2 Responses to "Wstążkowa dekoracja samochodu ślubnego"
  1. Andrek pisze:

    Tylko cały problem drogi kolego polega na tym, że podczas ślubu i wesela nie liczy się delikatność, a wręcz zasada postaw się a zastaw się. Po co komu wstążka do dekoracji samochodu, skoro można strzelić sobie bukiet wielkości koła samochodowego. Dopiero taki bukiet na masce to je to 😉

  2. Helena pisze:

    Wcale nie masz racji. Nie musi być przesadnie udekorowane, może być też delikatnie, ale jednak z udziałem kwiatów świeżych. My mieliśmy tylko kilka tulipanów przyczepionych do maski samochodu. Kwestia tylko odpowiedniego ułożenia ich i tyle. Trzeba umieć zachować umiar, nawet, a zwłaszcza podczas ślubu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.