Zaproszenia ślubne – Śląsk

Posted · 7 komentarzy

Sezon 2015/2016 powoli się rozkręca, również na Śląsku. Z dnia na dzień obserwuję zmiany, których początek sięga połowy 2014 roku. Tym razem chciałbym skupić się na zaproszeniach ślubnych i weselnych. Aby o tym porozmawiać wybrałem się do jednej z koleżanek zajmujących się projektowaniem tego elementu papeterii ślubnej. Okazuje się, że i w tym temacie zmian jest sporo. Co ważne, według mnie to zmiany na plus!

Zasadniczo – nie jestem zwolennikiem „przesadyzmu” jeśli chodzi organizację przyjęcia weselnego, dobrze jednak gdy ślub zorganizowany jest ze smakiem i z gustem. W tym przypadku ilość nie zawsze idzie w parze z jakością! Podobnie jak w przypadku wszelkiego rodzaju dekoracji czy to w kościele, czy na Sali weselnej – zaproszenia ślubne, przede wszystkim powinny być delikatne. Zupełnie nie jestem tutaj przekonany czy wydruk na kartce papieru w zupełności wystarczy. Co innego urodziny, czy rocznica, ale ślub to naprawdę dzień wyjątkowy! A zatem pamiętajmy – liczy się umiar, ale ważna jest także klasa i styl. Gdy zobaczyłem produkty oferowane przez firme koleżanki, od razu wiedziałem, że to jest to! Delikatne zdobienia, perfekcyjnie dobrana kolorystyka, czcionki zarówno na okładce, jak i wewnątrz – przepiękne!

Jeśli ktoś z Was myśli w najbliższym czasie o organizacji Ślubu i Wesela na Śląsku, w całej Polsce – polecam! Wiem ile serca i pasji wkładają w każde wyprodukowane zaproszenie!

ZAPRASZAMY TUTAJ PO WIĘCEJ?

http://www.sklep.dekorado.pl

7 Responses to "Zaproszenia ślubne – Śląsk"
 1. Amelka pisze:

  Jeśli komuś pomoże to co powiem, to będę bardzo się cieszyć. Nasze zaproszenia ślubne zamówiliśmy za namową mojego narzeczonego w internecie, przez allegro. Niestety miały się one nijak do rzeczywistości. Moim zdaniem trzeba dokładnie sprawdzić przed zamówieniem, a najlepiej poprosić o próbki zaproszeń. Nie wystarczy zapytać o to czy są one spersonalizowane. Pozdro

 2. GdzieWesele.pl pisze:

  A nam najbardziej podobają się zaproszenia tworzone metodą handmade – coraz częściej przygotowywane przez samą Parę Młodą

  • Weronika pisze:

   Osobiście robiłam zaproszenie na własny ślub i przyznam szczerze, że nie jest to najlepszy pomysł. Zanim zabrałam się za zaproszenia też myślałam że nie będę komuś płacić, zrobię sobie sama zaproszenia. Niestety z kroku na krok okazywało się że coś trzeba dokupić i generalnie wydałam na zaproszenia 4 razy więcej niże w przypadku gdybym takie zaproszenia zamówiła. Dziurkacze ozdobne, taśma klejąca, kleje, papier ozdobniki – moim zdaniem nie ma sensu bawić się w to samemu skoro cena tych naprawdę pięknych zaproszeń nie jest taka drastycznie duża!

   • Anulka pisze:

    Bo gdybyś zrobiła takie zaproszenia w prosty sposób bez udziwnień, to pewnie wydałabyś jedynie na papier no i może na wstążeczkę, która chyba aż tak dużo nie kosztuje. Ja robiłam sama i za wszystko dałam łącznie 45 złotych. Zaproszenia na 80 osób robiłam.

  • Aga pisze:

   to prawda że takie zaproszenia są najpiękniejsze ale ile z nimi roboty to jedynie twórcy wiedzą. Każdy element papierowy, każdy koralik trzeba nawlekać i kleić. Dlatego „to nie są tanie rzeczy” 😉

 3. Mariusz pisze:

  Zgadzam się że najlepiej jest po prostu takie zaproszenie ślubne najpierw dotknąć zanim zakupimy, pamiętajmy jednak że nie zawsze jest czas na to by oczekiwać na przesyłkę z próbką zaproszenia. Osobiście byłem natomiast pooglądać zaproszenia w jednym ze sklepów ślubnych w Katowicach i powiem szczerze, że takiego badziewia dawno nie widziałem. A gdy zamówiliśmy kartki przez internet, to w sumie wyglądały tak jak na zdjęciach. Ogólnie wydaje mi się że im prościej, tym lepiej. Trochę innego zdania jest moja małżonka, ale to już dłuższa hostoria.

 4. Odwiedzający pisze:

  Gdybyśmy mieli wszystko robić samemu na wesele to pewnie by trza było zacząć porzygotowania na rok przed wydarzeniem. Wiadomoże ślub kosztuje i nie da się wszystkiego zrobić samemu. Kiedyś ludzie robili wesela w stodołach albo w domu. Dziś już nikt tak nie robi, dlatego część rzeczy muszą wykonać za nas inni. Ja z narzeczoną pracuję na codzień i nie mam czasu nawet podejść poszukać smokingu, a co dopiero dłubanie w zaproszeniach na ślub.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.