Pomysły na weselne podziękowania dla rodziców!

podziękowania dla rodziców

Podziękowania dla rodziców w przeważającej większości przypadków Pary Młode pragną podczas swojego przyjęcia weselnego podziękować swoim rodzicom za wychowanie, za to, że pomogli im przygotować idealny ślub i perfekcyjne wesele, że zawsze byli obok i okazywali się nieocenionym wsparciem. Jednak warto byłoby zrobić to w sposób oryginalny i niesztampowy. Wszak piosenka Cudownych rodziców mam, będąca niegdyś właściwie jedynym tego typu hitem podczas wesel, dziś coraz częściej jest już wypierana przez inne utwory. I bardzo dobrze, bowiem w życiu liczy się różnorodność i oryginalność, prawda? Sprawdźmy więc, jak podziękować rodzicom w ciekawej formie!

Podziękowania dla rodziców wybierzcie odpowiedni utwór muzyczny!

Radzimy wszystkim narzeczonym, aby jakiś czas przed Tym Wielkim Dniem usiedli wygodnie i po kolei posłuchali proponowanych utworów. Ten, który najbardziej spodoba się zakochanym, powinien zabrzmieć na ich weselnym przyjęciu!

Okazuje się bowiem, że ciekawych utworów (reprezentujących różne style muzyczne, co też jest ważną rzeczą) tego typu naprawdę nie brakuje. Warto na przykład wziąć pod uwagę piosenkę Małe szczęścia Kuby Badacha i Roberta Jansona. Dlaczego? Jest ona bowiem niezwykle pozytywna, niesztampowa, nie jest to klasyczny wyciskacz łez, lecz utwór, w przypadku którego nie sposób się nie uśmiechnąć – nawet i z łezką w oku!

Jeżeli zaś pragniecie, aby moment podziękowań dla rodziców był jednak nieco nostalgiczny i melancholijny, zdecydujecie się na piękny utwór Radość najpiękniejszych lat Anny Jantar. Sporym powodzeniem podczas przyjęć weselnych cieszy się także Dzięki Wam Małego Chóru Wielkich Serc.
Jeśli wolicie na tę okazję utwór anglojęzyczny, świetnie sprawdzi się Louis Armstrong i jego What a wonderfull world.

Na wesoło, na poważnie, w wielkim stylu!

Sami zastanówcie się nad tym, w jakiej formie podziękujecie rodzicom – czy przygotujecie dla nich zabawną prezentację multimedialną czy może wręczycie prezenty (na przykład kwiaty dla mam i butelki dobrych trunków dla ojców). A może według Was zasługują oni na statuetki, które im podarujecie? To także ciekawe rozwiązanie!

Jeśli zatem szukacie niebanalnych pomysłów na podziękowania dla rodziców oraz pragniecie znaleźć miejsce, w którym czeka na Was mnóstwo ciekawych inspiracji dotyczących ślubu i wesela, już teraz kierujcie się na www.towesele.pl. To najlepsze tego typu miejsce w sieci!

Copyright © 2016 -2024 Blog ślubny. Wszelkie prawa zastrzeżone