Atrakcje weselne

Planowanie atrakcji weselnych

Narzeczeni starają się, aby wesele było wyjątkowe i niezapomniane. Szukają różnych pomysłów na wzbogacenie zabawy gościom. Poniżej opisane zostaną najbardziej popularne atrakcje weselne.

Wypuszczanie gołębi lub motyli

Popularną i przyjętą dość dawno temu atrakcją jest puszczanie gołębi przez Parę Młodą. Zazwyczaj odbywa się to zaraz po wyjściu z kościoła. Koszt to 200-500 złoty. W ostatnim czasie coraz modniejsze staje się puszczanie motyli. Kolorowe owady lecące w górę robią niesamowite wrażenie. Jest to jednak dość drogi pomysł. Koszt zakupu 100 motyli to około 1000 złoty.

pokaz fajerwerków na wesele

Pokaz fajerwerków

Nocny pokaz fajerwerków może okazać się strzałem w dziesiątkę. Takiej atrakcji goście na pewno nie zapomną. Organizując pokaz warto jednak pamiętać o kilku rzeczach. Profesjonalne pokazy są w stanie przygotować jedynie firmy zajmujące się tego typu działalnością. Nie chodzi tu tylko o sam pokaz. Zadaniem firm będzie również zadbanie o bezpieczeństwo gości. Sami nie powinniśmy podejmować takich działań. Jeśli nie mamy doświadczenia atrakcja może okazać się wielką klapą. Koszt organizacji profesjonalnego pokazu to 1500-5000 złoty.

Karaoke

Taką zabawą na pewno będzie zainteresowana większość z zaproszonych gości. Organizacja też nie powinna sprawić problemów. Wystarczy wydrukować teksty piosenek i nagrać podkład muzyczny. To wszystko. Świetna zabawa gwarantowana. Koszt organizacji to zaledwie kilka złoty.

fontanna alkoholowa

Fontanna czekoladowa lub alkoholowa

Fantastyczna atrakcja dla amatorów słodyczy lub alkoholu. Przygotowanie nie będzie zajmować wiele czasu. Wystarczy wypożyczyć fontannę i napełnić czekoladą bądź alkoholem. Koszt to 150 – 700 złoty, w zależności od wielkości fontanny i jej przeznaczenia (alkohol/czekolada).

Pokaz sztuki barmańskiej

To niekonwencjonalna atrakcja. Na pewno zaciekawi wszystkich gości. Często w trakcie pokazu rozdawane są drinki gościom, a po jego zakończeniu istnieje możliwość własnoręcznego przygotowania, oczywiście pod okiem specjalisty, wybranego przez siebie drinka. Koszt takiej usługi to 500-1500 złoty.

Copyright © 2016 -2024 Blog ślubny. Wszelkie prawa zastrzeżone